Ödeme Güvenliği

GÜVENLİ TİCARET

Gizlilik Prensiplerimiz

Sitemize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenilirliği bizler için her şeyden daha önemlidir. turbomotorlar.com sitemizden alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler (Teslimat/Fatura adresleri,Tel Numaraları vs.) başka kurum ve kurulularla paylaşılmayacaktır.Yapımız içersinde sadece sizin sipariş esnasında kolay ve hızlı giriş yapmanızı sağlayacak olan bilgiler saklanmaktadır.

Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaklardır.

Kredi Kartı Güvenliğimiz

turbomotorlar.com'da bütün dünyada geçerli, en güvenli iletişim protokolleri kullanılmaktadır.

  • Tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır.
  • Kart numaranızı kimse kesinlikle göremez.
  • Para transferi işlemleri İş Bankası pos'ları üzerinden, dünya standardı olan SET protokolü kullanılarak yapılmaktadır.
  • Limit aşımına uğramış, sahte veya çalıntı olarak bildirilmiş kartların kullanımı, banka ile on-line bağlantıda olan turbomotorlar.com tarafından görülecek ve bu tür kartların kullanımı mümkün olmayacaktır.
  • Sitemizde Global Sign tarafından sağlanan 128 bit SSL güvenlik sertifikası vardır.

Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak Global Sign  tarafından 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın sağ orta köşesinde bulunan kilit resmi (Global Sign ) bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir.

SATINALMA AŞAMASI

Üyelik Avantajları

www.turbomotorlar.com sitesine  üye olarak sadece üyelere sunduğumuz avantajlardan anında yararlanmaya başlayabilirsiniz. Düzenlenecek ortak kampanyalardan, promosyonlardan ilk siz haberdar olur ve size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz.
 
Size özel kampanya ürünlerini ve yine size özel garaj ürünlerini incelemek ve faydalanabilmek için üye girişi yapmanız yeterlidir. Bu bölümlerden sadece üyelerimiz yararlanabilmektedir. 

Ziyaretleriniz sırasında seçtiğiniz ürünleri kayıtlı sepetinizde tutabilir ve sonraki ziyaretlerinizde gözden geçirebilirsiniz. Bu sayede, ilginizi çeken ancak o anda satın almak istemediğiniz ürünleri sadece sizin erişebileceğiniz şekilde siz kayıtlı sepetinizi silene kadar saklanır 

Siparişinizin hangi aşamada olduğunu takip edebilir, eski siparişlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

 

Teslimat/Fatura Bilgisi

Teslimat adresi siparişinizin kargo tarafından teslim edileceği adrestir. Daha önce sipariş vermediyseniz kayıtlı bir adresiniz olmayacaktır. Lütfen Teslimat adresinizin bilgilerini doldururken adresi tam ve doğru girdiğinizden emin olunuz. Teslim alacak kişi bölümü, paketlerinizin kargo personeli tarafından teslim edileceği kişidir ve kargo personeli bu kişi ve 1.derece yakını haricinde kargo paketlerinizi güvenlik açısından başka kimseye teslim etmeyecektir.

Önemli Not: Teslimat adresi olarak lütfen kargo şubelerinin adreslerini yazmayınız. Bu tarz toplu mal teslimi yapılan  adreslerden siparişlerinizin teslimatı yapılmamaktadır.

 

SATIŞ SONRASI

Sipariş Takibi

Kargo firmasının takip no. tarafınıza e-mail yolu ile ulaştırılır.

Ürün Garantisi

Sattığımız tüm ürünler üretim hatalarına karşı imalatçı firma garantisi altındadır. Onarım veya değişim işlemleri üretici firma tarafından yapılmaktadır. 

Üretim hatalı ürünlerinizi doğrudan bize göndermeniz gerekmektedir. Bünyemizde onarım merkezi bulunmadığından ürünlere müdahalemiz söz konusu değildir. Bu sebeple, turbomotorlar.com gönderdiğiniz ürünler tarafımızdan üretici firmaya bildirilmekte veya gönderilmekte ve sonuç beklenmektedir, bu süre 15 günden fazla sürer ise ve firmamızda aynı üründen mevcut ise değiştirme yoluna gidilir, müşteri arzu ederse benzeri bir ürünle takas yapılır veya üretici firmadan ayı ürünün sevkiyatı beklenir. Müşteriye, onarılan veya yeni gönderilmesine karar verilen ürün sevkiyatı 30 günü geçer ise, müşterinin ödediği ücret iade edilir.

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içersindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz.Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. Turbomotorlar.com  ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.Tutanak tutulan ürünlerin ( stokta mevcut ise )değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır